Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Порошенко вважає, що Росія не дає України повноцінно жити в ЄС

Порошенко вважає, що Росія не дає України повноцінно жити в ЄС
186214 ПЕРЕГЛЯДІВ

За те, щоб жити так, як ми планували, так, як ми того хотіли – українці платять величезну ціну


«За те, щоб жити так, як ми планували, так, як ми того хотіли – українці платять величезну ціну. Життя наших співвітчизників – це те, що наша Батьківщина віддала за право жити у незалежності та свободі», - заявив Петро Порошенко.
Президент підкреслив, що Україна комплексно виконала ряд пунктів, прописаних Мінським мирним договором, а Росія в свою чергу – абсолютно ні.
Щодо впровадження санкцій, то Голова держави вважає, що вони мають бути направлені не на те, щоб знищити державу, а мотивувати її відмовитися від своїх планів стосовно України.
«Росія змінила форму гібридної війни. Тепер вона намагається не нападати на наші території, а виказує спроби дестабілізувати ситуацію в державі зсередини. Попри все, що сталося за рік між нашими країнами, РФ все ще не може заспокоїтися і дати Україні самій обирати як жити. Гібридна війна страшна і тому я думаю, що необхідно посилити норми міжнародної безпеки», - акцентує увагу український президент.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення