Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петро Порошенко хоче, щоб розслідування інциденту з Малазійським боїнгом продовжувалося

Петро Порошенко хоче, щоб розслідування інциденту з Малазійським боїнгом продовжувалося
26639 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент України запропонував ВРУ продовжити роботу міжнародної місії, що займається розслідуванням загибелі Boeing 777


Президент України запропонував ВРУ продовжити роботу міжнародної місії, що займається розслідуванням загибелі Boeing 777. Нагадуємо, що майже рік тому 17 липня минулого року літак Малазійських авіаліній розбився на території Донецької області. Пасажири трагічно загибли. Так, як більшість з них була підданими королівства Нідерланди, співпраця у розслідуванні проводиться саме з цією країною. Було в ході розслідування встановлено, що літак було збито ракетою. Сторони конфлікту звинуватили одна одну.
Петро Порошенко ініціював відповідний законопроект, що вже зареєстрований у Верховній раді. Якщо законопроект буде підтримано – місія продовжиться до 1 серпня 2016 року.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення