Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петро Порошенко розповів, наскільки потужними стали сили АТО

Петро Порошенко розповів, наскільки потужними стали сили АТО
212931 ПЕРЕГЛЯДІВ

Головний козир політики Петра Порошенко – це укріплення обороноздатності держави та посилення армії


Головний козир політики Петра Порошенко – це укріплення обороноздатності держави та посилення армії. Президент України не приховує, що на даний момент ще більше українських військових почали служити в зоні АТО.
«Сьогодні концентрація наших військових сил на сході України, тобто в зоні АТО, стала рекордно великою. До 60 тисяч наших військових захищають наші землі. Це навіть більше, ніж у ті часи, коли спостерігалося тотальне загострення ситуації», - розповідає Петро Порошенко.
Зазначимо, що кількість ВСУ, що служили на сході, ще в кінці березня становила коло 50 тисяч солдат. На даний момент ця цифра виросла. Петро Порошенко вважає, що саме тепер українська армія досягла потрібного рівня, здатна захистити населення і стала представляти реальну загрозу Росії.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення