• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Держава
  4. Регіони України
  5. Акції протесту та бойкот виборів від Добкіна
Акції протесту та бойкот виборів від Добкіна
  • Українське народне телебачення УНТ
  • 1 серпня 2015, 18:30
  • 133339

Акції протесту та бойкот виборів від Добкіна


Одіозний Михайло Добкін, депутат від «Опозиційного блоку», заявив про підготовку акцій протесту. В його наміри входить бойкот виборів по всій державі, та одночасне проведення президентських та парламентських виборів, й виборів до органів місцевих самоврядувань.

Як йдеться в офіційній заяві самого Добкіна, його юристи шість разів подавали заяву в управління юстиції щодо питання зміни назви партії «Закон і порядок» на «Опозиційний блок». Та п’ять разів юристи отримували негативну відповідь, нібито через неправильно оформлені документи.

Партія «Закон і порядок» перейшла під контроль колишніх регіоналів ще минулоріч, і з самого початку перереєстрація виглядала не досить переконливо. Чинне законодавство регламентує, що у разі виникнення будь-яких змін у партії, після прийняття відповідного рішення достатнім буде направити лист-повідомлення до управління юстиції. Харківське ж обласне управління юстиції повідомляє, що документи на перереєстрацію дійсно подавалися, проте надалі самими юристами й відкликалися. Аналогічна ситуація була і з судовими позовами.

Автор: Українське народне телебачення УНТ

Важливе

    • 27.08.2025

    Бездіяльність Гостомельської військової адміністрації: журналісти звернулися до Президента і КОВА

    • 13.11.2025

    За матеріалами СБУ до 10 років тюрми загрожує зрадниці, яка сприяє агресору на «міністерських посадах» у фейковому «уряді лнр»

    • 13.11.2025

    Командир 23 ОМБр вручив бійцям шеврони бригади

    • 12.11.2025

    СБУ зібрала докази воєнних злочинів ворожих поплічників, які готують дітей з Луганщини до участі у війні проти України

    • 12.11.2025

    Турист і Пломбір, 23 ОМБр: про штурми і заміновану місцевість

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє