Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Тепломережу в Одесі відремонтовано, теплопостачання відновлено

Тепломережу в Одесі відремонтовано, теплопостачання відновлено
108813 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Тепломагістраль в Приморському районі в Одесі відновлено. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

     «Аварійно-відновлювальні роботи завершені на магістральної мережі Приморського району м. Одеси. Теплопостачання в будинки та два соціальних об'єкти відновлено. Дякую ремонтним бригадам, які працювали 20 годин та протягом всієї ночі, керівництву ДСНС, яке забезпечило розгортання пунктів обігріву для ремонтних бригад, та додатковими електроприладами мешканців будинків. Окрема подяка першому заступнику міського голови Одеси Анатолію Орловському!», — написав Геннадій Зубко.

     Нагадаємо, що вчора о 13 год. 15 хв. в Приморському районі м. Одеси виник прорив труби теплотраси діаметром 300 мм. В результаті без теплопостачання залишилось 35 будинків, 2 медичних заклади (військовий шпиталь та обласний туберкульозний диспансер). До ліквідації пориву були залучені 3 аварійні бригади.

     «На ранок 8 січня автомобільних заторів внаслідок ускладнення погодних умов на території країни немає. Автомобілі та автобуси, що знаходились в заторі на ділянці Кринички – Холмське Одеської області деблоковано, їх водіїв та пасажирів розміщено в дитячому садку с. Кринички – 50 чол., в школі с. Кринички – 20 чол., в школі с. Холмське — 90 чол. До пункту обігріву в с. Холмське ввечері 7 січня прибула колона автотехніки з 3-х автомобілів (КРАЗ — Прикордонної служби; пересувного пункту обігріву на базі ГАЗ-66 з польовою кухнею – ДСНС; та автомобіля ГАЗ-66 — обленерго). Доставлені продукти харчування із розрахунку на 200 осіб, теплі речі та ПММ для автотранспорту.

     Ліквідовано 13 заторів в 7 районах області, з яких вивільнено 262 автомобіля та 5 автобусів. До ліквідації заторів на території Одеської області залучено 319 од. тех. та 350 чол.

     На решті території України заторів на автошляхах не виникло. Людей, які отримали обмороження під час заторів, немає.

     Введено обмеження руху транспорту в 5 областях (Одеська, Миколаївська, Херсонська, Кіровоградська, Дніпропетровська).

     Ситуація знаходиться на контролі ДСНС», — написав Геннадій Зубко.

 

     Повідомляє Прес-служба Віце-прем'єр-міністра України


Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео