• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Держава
  4. Регіони України
  5. Новини України: Попри обіцянки покращити життя, український уряд знову використовує суд задля особис
Новини України: Попри обіцянки покращити життя, український уряд знову використовує суд задля особис
  • Українське народне телебачення УНТ
  • 8 січня 2015, 10:39
  • 238075

Новини України: Попри обіцянки покращити життя, український уряд знову використовує суд задля особис

Народний депутат Віктор Балога дав коментар стосовно ситуації з Миколаївським глиноземним заводом. За словами нардепа, без політичного рішення керівників держави, ніякий суд не виноситиме рішення на користь російського олігарха.


Народний депутат Віктор Балога дав коментар стосовно ситуації з Миколаївським глиноземним заводом. За словами нардепа, без політичного рішення керівників держави, ніякий суд не виноситиме рішення на користь російського олігарха. Прикладом цьому є випадок з Миколаївським глиноземним заводом. Вагомішим підтвердженням цьому факту є теперішня ситуація в Україні, коли будь-яка робота, яка приносить корись будь-чому російському принесе лише неприємності. Люди не шкодитимуть самі собі, тому виносити подібні рішення, які б спричиняли шкоду країні, ніхто не буде.
Балога також додав, що несправедливий вердикт суд не винесе у жодному випадку. Виключенням є ситуації, коли незаконне прохання надійшло «зверху». Така ймовірність демонструє відсутність будь-яких судових реформ в Україні. Судова гілка влади діє згідно наказів «верхівки» , яка незаконно використовує її у особистих інтересах. Наприклад, український уряд скаржиться на проблеми у бюджеті, проте майже дарує російському олігарху порт. Той сплачує 12 мільйонів гривень щорічно, хоча реальна вартість оренди перевищує зазначену суму щонайменше у 6 разів.
Віктор Балога акцентував увагу на цьому прикладі, наголосивши про необхідність згадати його під час отримання платіжок на податок за "елітну" нерухомість.

Автор: Українське народне телебачення УНТ

Важливе

    • 27.08.2025

    Бездіяльність Гостомельської військової адміністрації: журналісти звернулися до Президента і КОВА

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє