Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Донеччині судитимуть підприємця, який обвинувачується у привласненні майже 1 млн грн бюджетних коштів

На Донеччині судитимуть підприємця, який обвинувачується у привласненні майже 1 млн грн бюджетних коштів
171802 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під процесуальним керівництвом Волноваської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування стосовно підприємця, який обвинувачується у привласненні майна, службовому підробленні та легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 та ч. 1 ст. 209 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що товариством з обмеженою відповідальністю та Курахівською міською радою укладено договір з реконструкції кварталу застарілого житлового фонду.

Керівник підрядної організації, з метою власного збагачення, з вересня 2018 року по грудень 2019 року підписував акти виконаних робіт, у яких містилась недостовірна інформація щодо обсягів, видів та вартості фактично виконаних робіт.

Внаслідок вказаних злочинних дій на рахунок підприємства безпідставно перераховано майже 1 млн грн.

Максимальне покарання за санкціями статей – позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та конфіскацією майна.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео