Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Донбасі знову розгораються бойові дії: версії Інтернету та ЗМІ

На Донбасі знову розгораються бойові дії: версії Інтернету та ЗМІ
106424 ПЕРЕГЛЯДІВ

Мир, що заключили у лютому цього року не дав значного прогресу у деескалації конфлікту. Україна живе у стані війни і ми всі це бачимо.


Мир, що заключили у лютому цього року не дав значного прогресу у деескалації конфлікту. Україна живе у стані війни і ми всі це бачимо. У проблемному регіоні знову почали розгоратися бойові дії. Нещодавні події у Мар’їнці довели: з бойовиками не можна укладати мир – все одного його буде порушено.
І знову в усіх нас виникає риторичне питання: чому? Чому бойовики знову пішли в атаку, чому Росія не забере врешті-решт своїх військових і чому повинні знову гинути на Донбасі наші військові.
В Інтернет-спільнотах не раз зазначали, що останні бої на Донбасі – це своєрідна агонія Росії. Тобто, Путін вже готовий вивести свої війська, але, так як йому не потрібне ополчення, він хоче шляхом ведення бою просто знищити бойовиків, що піднялися у регіоні.
До другої версії долучилися навіть деякі ЗМІ: вважається, що активізація боїв на Донбасі є нічим іншим, ніж зміною бандитської «влади».
Третю версію, що панує серед громадян, журналістів та деяких експертів можна назвати «конспірологічною». Вважається, що Кремль навмисно вів програшну операцію у Мар’їнці, адже коли всі акції у РФ докотилися до безцінку – кремлівські бізнесмени скупили все, що вважали необхідним.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео