• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Держава
  4. Уряд
  5. Восени можуть звільнити Міністра енергетики Демчишина
  • Українське народне телебачення УНТ
  • 4 серпня 2015, 20:25
  • 186632

Восени можуть звільнити Міністра енергетики Демчишина


Таку думку висловив Віце-прем’єр-міністр Валерій Вощевський. Нагадаємо, Волоимира Демчишина призначили в грудні торік від Блоку Петра Порошенка.

Валерій Вощевський певен, саме восени відбудуться кадрові зміни. На його думку, Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин не справляється з власними обов’язками, а відтак імовірна його відставка.

Більше того, під час засідання Антикризового енергетичного штабу діяльність Міністра енергетики зазнала значної критики з боку Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. Усе через те, що Демчишин неправильно презентував споживання електроенергії населенням та вказав неправдиві потреби у закупівлі вугілля для теплоелектростанцій.

Автор: Українське народне телебачення УНТ

Важливе

    • 27.08.2025

    Бездіяльність Гостомельської військової адміністрації: журналісти звернулися до Президента і КОВА

    • 01.11.2025

    Точно влучає по ворогу батальйон «Жнець» 23 ОМБр

    • 01.11.2025

    23 ОМБр дякує волонтерам за підтримку військовослужбовиць

    • 31.10.2025

    СБУ заочно повідомила про підозру трьом колаборантам з Луганщини, які сприяють ворогу в окупаційній «митниці» рф

    • 31.10.2025

    СБУ заочно повідомила про підозру трьом колаборантам з Луганщини, які сприяють ворогу в окупаційній «митниці» рф

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє