• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Держава
  4. Уряд
  5. Україна може втратити Закарпаття
Україна може втратити Закарпаття
  • Українське народне телебачення УНТ
  • 14 жовтня 2016, 15:04
  • 243901

Україна може втратити Закарпаття

Михайло Рівіс – голова Закарпатської обласної ради – пригрозив Кабінету міністрів України від'єднанням вищезазначеного українського регіону від нашої держави. Причина цих слів – у систематичній відсутності участі Уряду України у долі закарпатського краю та, як наслідок, надто низьке фінансування частин його інфраструктурної галузі.

 

За словами пана Рівіса, українська влада має звертати увагу на всі регіони України без виключення та надавати їм усю необхідну й актуальну на сьогоднішній день допомогу. Якщо ж цього відбуватися не буде, Закарпаття покине склад Української держави.

У якості прикладу гідного інфраструктурного фінансування голова Закарпатської облради навів сусідню Львівщину. Крім того, Михайло Рівіс зазначив, що для того, аби закарпатські дороги, котрі потребують невідкладного ремонту, нарешті отримали свої гроші, його область пропонувала Уряду експериментальний варіант, згідно якого перевиконання фінансових надходжень з митниці пішли б на розбудову закарпатських доріг. Чи прийме до уваги такий варіант Кабмін, наразі невідомо, проте, загальна сума, котру українське відомство збирається виділити на ремонтування асфальтового покриття в усіх регіонах нашої держави, дорівнює 20-ти мільярдам гривень.


Автор: Українське народне телебачення УНТ

Важливе

    • 27.08.2025

    Бездіяльність Гостомельської військової адміністрації: журналісти звернулися до Президента і КОВА

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє