Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Новини України: Полковника податкової інспекції підловили на хабарі у розмірі півмільйона гривень

Новини України: Полковника податкової інспекції підловили на хабарі у розмірі півмільйона гривень
158792 ПЕРЕГЛЯДІВ

По Полтавській області пройшла хвиля затримання хабарників, в їх числі і посадові осіби, які раніше працювали в правоохоронних органах.


По Полтавській області пройшла хвиля затримання хабарників, в їх числі і посадові осіби, які раніше працювали в правоохоронних органах. Нещодавно стало відомо, що працівники обласної прокуратури разом з колегами обласного управління, якї займаються питаннями по боротьбі з злочинністю провели затримання полковника податкової міліції по гарячих слідах. Він спочатку вимагав, а згодом і отримав від керівника одного із ТОВ 500 тисяч гривень за так зване офіційне закриття кримінального провадження, яке відкрили на ТОВ за несплату податків. Відомо, що провели санкціонований обшук в службовому кабінеті полковника податкової міліції, де за день до того відбулася передача в його руки куча мічених купюр.
Як написав на сторінці в мережі «Faсebook» Арсеній Аваков – міністр внутрішніх справ, «спеціально для хабарників працівники міліції створили великий обсяг мічених гривень, доларів та євро». З ними будуть приходити спеціальні групи до правопорушників. Міністр звернувся також до громадян із закликом повідомляти про хабарі в правоохоронних органах України.
«Кожне з подібних затримань – це крок у кращю економіку України, в хороші правові відносини. В значно краще життя », - вважає Аваков.
Також варто відзначити, що ще двома днями раніше робітники прокуратури та управління СБУ Полтавської області запротоколювали факт отримання незаконної винагороди начальником центру з надання послуг в Кременчузі, пов’язаних з використанням транспортних засобів. За реєстрацію машини чиновник попросив у власника авто 2,5 тисячі грн, з якими його і затримали.
Але найбільші взятки виявилися у минулого начальника Полтавського обласного управління ДАІ. У його повсякденному портфелі знайшли 18 тисяч доларів, походження яких він пояснити не міг. По попереднім даним, в цілому головний даішник Полтави назбирав «данини» понад 1,5 мільйона грн. На нього відкрито кримінальне провадження і його відсторонили від посади і згідно рішення суду його відпусти під заставу.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення