Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Новини України: Береза: Західні дипломати отримують інформацію про Україну з Russia Today

Новини України: Береза: Західні дипломати отримують інформацію про Україну з Russia Today

Народний депутат України Борислав Береза повідомив, що деякі європейські делегати у ПАРЄ на мають правдивої інформації щодо ситуації на Донбасі, оскільки основним джерелом інформації для них є російський пропагандистський канал Russia Today.


Народний депутат України Борислав Береза повідомив, що деякі європейські делегати у ПАРЄ на мають правдивої інформації щодо ситуації на Донбасі, оскільки основним джерелом інформації для них є російський пропагандистський канал Russia Today. За його словами, це завдає Україні великої шкоди, оскільки західні депутати не знають реальної ситуації на Донбасі і в Україні. Окрім цього він повідомив, що головною проблемою України в інформаційній війні із російськими пропагандистами є відсутність чіткої інформаційної політики.
Він повідомив, що частина депутатів Парламентської асамблеї Ради Європи була готова голосувати за повернення делегації Росії в якості учасника ПАРЄ, але після демонстрації українською делегацією відео на якому було зображено знущання представниками ДНР над українськими «кіборгами» засумнівались і змінили свою позицію. Він зазначив, що кремлівські канали показують у Європі новини з Донбасу у спотвореному вигляді, а тому у Європі не всі знають про реальну картину на сході України. На його думку українська влада повинна забезпечити розсилання реальних фото і відео матеріалів до усіх делегацій ПАРЄ і таким чином формувати їхню точку зору на події в Україні. «Потрібно зробити щотижневе розсилання відео і фото репортажів усім делегаціям ПАРЄ через Інтернет і таким чином формулювати їхні думки і точку зору. На жаль поки що цим ніхто в Україні серйозно не займався.»,- повідомив він. Також він повідомив, що вважає, що зараз необхідно створювати свій інформаційний канал на Заході, яким ми зможемо інформувати жителів Європи про події в Україні, якими вони є насправді. При цьому він уточнив, що розуміє що це не дешевий проект, але це є необхідним. «Зараз багато речей, які зрозумілі нам є незрозумілими для європейців і таким чином ми зможемо це змінити.»,- заявив Береза.

 

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення