Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Зустріч Глави Уряду з Президентом німецького Бундестагу

Зустріч Глави Уряду з Президентом німецького Бундестагу

Сьогодні, 16 лютого, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк провів ділову зустріч з Президентом німецького Бундестагу Норбертом Ламмертом.


Сьогодні, 16 лютого, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк провів ділову зустріч з Президентом німецького Бундестагу Норбертом Ламмертом. Нагадаємо, що Норберт Ламмерт на даний час перебуває з робочим візитом у Києві.

Співбесідники обговорили найбільш важливі для України питання, а саме фінансово-економічну ситуацію і умови співпраці з Міжнародним валютним фондом (МВФ). Також Арсеній Яценюк висловив подяку Німеччині за участь у переговорах стосовно припинення вогню на Донбасі. Глава Уряду наголосив на тому, що Російська Федерація повинна дотримуватись Мінських домовленостей, оскільки ситуація на Сході України залишається напруженою.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення