Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Чи буде продовжено карантин в Україні до 1 листопада?

Чи буде продовжено карантин в Україні до 1 листопада?
16667 ПЕРЕГЛЯДІВ

Через надмірний спалах коронавірусної інфекції Кабінет Міністрів України пропонує продовжити адаптаційний карантин до 1 листопада. З такою заявою виступив прем’єр –міністр України Денис Шмигаль на селекторній нараді . Про це повідомила прес-служба Офісу президента.
У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації у світі ,Володимир Зеленський запропонував заборонити роботу нічних клубів та припинити проведення концертів.
Крім всього вище сказаного, уряд розробляє «регламент заборони на в'їзд в Україну іноземних громадян з країн, що потрапляють в «червону» зону епідемії, терміном на 30 днів»! Варто вказати , що названа заборона не вплине на роботу водіїв транзитного транспорту і представників гуманітарних місій.
Президент України наголосив, що карантин повинен залишитись необтяжливим для підприємців, так як малий та середній бізнес повинен мати можливість організувати правильну роботу в нових для них умовах .
Нагадуємо , що станом на вівторок , 25 серпня, в Україні виявлено +1658 випадків захворювання на Covid-19 за попередню добу.


Фото : pravda.com.ua

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,коронавірус,карантин
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео