Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Прем’єр-міністр: Вічна слава героям Майдану!

Прем’єр-міністр: Вічна слава героям Майдану!

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив про те, що сім’ї загиблих на Майдані і учасники Революції Гідності, які отримали важкі поранення, отримають повторні виплати.


Як зазначалося раніше, з 18 по 22 лютого по всій Україні проходять заходи з нагоди річниці Революції Гідності. Адже саме рік тому, 18 лютого на Майдані Незалежності відбулися найжорстокіші і найбільш криваві події за історію Євромайдану.
Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив про те, що сім’ї загиблих на Майдані і учасники Революції Гідності, які отримали важкі поранення, отримають повторні виплати. Сума виплат становить 121 тисяча гривень для родичів Героя Небесної Сотні та половина цієї суми - для важкопоранених учасників. Яценюк наголосив: «У цьому році ми також знайшли кошти в бюджеті для того, щоби зробити ці виплати". Міністерство фінансів України отримало чіткі вказівки, щодо строків здійснення виплат: "швидко виплатити ці кошти...Це той мінімум, який ми повинні зробити, щоб виконати свій обов’язок перед сім’ями загиблих».

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення