Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Депутати розповіли, що колишньої України в 2020 році не буде

Депутати розповіли, що колишньої України в 2020 році не буде
158993 ПЕРЕГЛЯДІВ

В інтернеті є сотні «новин» із заголовком: «Ванга передбачала, що Україна…», проте, як всі ми впевнилися – кардинально нового вони нічого не розповідають


В інтернеті є сотні «новин» із заголовком: «Ванга передбачала, що Україна…», проте, як всі ми впевнилися – кардинально нового вони нічого не розповідають. Без послуг пророчиці обійшлися наші депутати, які презентували нову урядову програму: «Стратегія сталого розвитку 2020». Менше, ніж за 5 років, вони зобов’язуються перетворити застарілі механізми руху держави на нові стандарти.
Основні 3 кити даної стратегії – це дерегуляція підприємницької діяльності, створення прозорої системи закупівель та перетворення української економіки на привабливу зону для інвестицій.
Кожен пункт є новим кроком до стабілізації економічного руху країни та закладення основ енергетичної незалежності.
Як повідомляє прес-служба Адміністрації Президента, Айварас Абромавічус (міністр економічного розвитку і торгівлі) заявили, що в рамках Програми будуть покроково укладені ще 3 важливих низки завдань. По-перше, буде розроблена Програма діяльності Кабінету Міністрів, по-друге, створено буде Коаліційну угоду.
Як зазначає сам міністр, «Стратегія» забезпечить Україну переходом не тільки до нових стандартів, а й забезпечить український інвестиційний ринок новим притоком іноземних коштів. Головне те, що документ є поступовим і кожен крок реформи є детально розробленим. Програма передбачає не тільки економічний розвиток, тут закладені основи реформ, які покликані збільшити рівень обороноздатності держави, крім того, у «Стратегії» є моменти, що передбачають зміни у молодіжній політиці та культурному розвитку України.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення