Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Хто тепер зможе отримати субсидії?

Хто тепер зможе отримати субсидії?
212037 ПЕРЕГЛЯДІВ

24 мільярди гривень, 12 місяців і 4 мільйони українців – це статистика нового підходу Міністерства соціальної політики, що зобов’язалося «полегшити» сплату за комунальні простим громадянам


24 мільярди гривень, 12 місяців і 4 мільйони українців – це статистика нового підходу Міністерства соціальної політики, що зобов’язалося «полегшити» сплату за комунальні простим громадянам.
В уряді коментують: «Якщо людині здається, що вона платить забагато за свою квартиру, то вона має право подати заявку на виплату субсидії».
Вже з 15 квітня можна буде оформити субсидію певному ряду громадян. Що ж для цього потрібно буде зробити? Перш за все подати декларацію про доходи і заповнити пакет документів, який надішле орган соціального захисту.
Нова ініціатива дає змогу спростити процедуру отримання субсидій, а також зняти ряд обмежень. Це насамперед стосується майна: людина зможе отримати компенсацію за квартплату навіть у тому випадку, якщо має декілька авто.
Крім того, тепер держава буде компенсувати витрати за оплату житлового помешкання у тому випадку, якщо людина його орендує. Головна умова – це заключний договір і сплачують кошти не «із рук в руку» господарю, а на окремий банківський рахунок.
І на завершення: виплата субсидії буде залежати від рівня доходу громадян. Наприклад, якщо людина отримує дохід на рівні прожиткового мінімуму (1176 гривень), то вона має право сплачувати тільки 7,5% від прожиткового мінімуму, щодо пенсіонерів, то особа, що проживає одна і отримує дохід у вигляді пенсії у 3 тис. гривень буде сплачувати лише 25% від ціни послуг.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення