Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Чому закрили прикордонний рух з Росією?

Чому закрили прикордонний рух з Росією?
106045 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Українців до себе не пустимо! Фашизм не пройде! » - кричали російські псевдо-патріоти, а тепер хто і «не пройде», так це росіяни без закордонного паспорту на територію України


«Українців до себе не пустимо! Фашизм не пройде! » - кричали російські псевдо-патріоти, а тепер хто і «не пройде», так це росіяни без закордонного паспорту на територію України. 1 березня цього року Міністерство Закордонних Справ України прийняло рішення про дозвіл росіянам перетинати кордон лише за наявності закордонного паспорту. Тепер уряд України обмежив термін перебування громадян Росії і ускладнив процедуру перетинання кордону. Урядова постанова була прийнята 4 березня 2015 року і набула чинності вже сьогодні. Держприкордонна служба повідомляє, що від тепер і для жителів прикордонних регіонів та міст, митний контроль буде здійснюватися у міжнародних та міждержавних пунктах пропуску на кордоні і виключно за закордонними паспортами. Внутрішні паспорта, свідоцтва про народження – для перетину межі з Україною тепер є недійсними. Перебувати мешканці РФ на території України зможуть лише 90 днів. МЗС України назвало такий крок «неконструктивним» рішення, адже процедуру перетину кордону і так було ускладнено. Про введення візового режиму з РФ, про який йшлося раніше – уряд поки воліє не анонсувати.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення