Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Україна відмовиться від російської електроенергії

Україна відмовиться від російської електроенергії
132573 ПЕРЕГЛЯДІВ

Уряд інформує, що у разі розробки спільного проекту з Молдовою та Румунією Україна зможе відмовитися від постачання російської електроенергії


Уряд інформує, що у разі розробки спільного проекту з Молдовою та Румунією Україна зможе відмовитися від постачання російської електроенергії.
Міністр енергетики та вугільної промисловості заявляє, що дана інновація допоможе нашій державі поступово позбуватися економічної залежності від держави-агресора.
«Сьогодні наша Об’єднана енергетична система працює паралельно з країнами СНГ, Балтії. Досі не припинена співпраця з Росією, але основний пункт нашої стратегії – поступово відійти від залежності. Які можуть бути варіанти подальшого розвитку власного енергетичного сектору?
Перш за все, хочу зазначити, що для досягнення мети ми повинні працювати обосібленно в своїй енергетичній системі. Другий, спосіб і найбільш вигідний – це адаптувати нашу енергосистему до європейських потреби і стандартів, щоб у подальшому вже приєднатися до європейської синхронної зони», - звітує міністр енергетики Олександр Свєтелик.
На даний момент, уряд зазначає, що проект впровадження енергосистемі європейського зразка на сьогоднішній день погодились розробляти спільно з Україною дві країни-сусіди: Молдова та Румунія.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення