Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Продаж найбільшого об’єму електроенергії в цьому році. Рекорд “Енергоатому”

Продаж найбільшого об’єму електроенергії в цьому році. Рекорд “Енергоатому”
152912 ПЕРЕГЛЯДІВ

Цього року нам було дуже важко. Адже скоротили закупівлю зерна та й всіх речовин, які Україна повинна була поставити на ринок. Так, ми розуміємо, що наразі в нас, як і в усього світу дуже складна ситуація, проте в нас є й величезні досягнення. Одним із таких досягнень став продаж великої кількості електроенергії “Енергоатомом”.

21 грудня підрозділ "Енергоатом-трейдинг" НАЕК "Енергоатом" розповів про проведення аукціону. Вони збираються продати рекордну кількість електроенергії за цей період.

Для продажу запропоновано 13,03 млн МВт-год електроенергії базового навантаження, весь обсяг розбитий на 3 тисячі лотів зі стартовою ціною 1,4 тис. грн за МВт-год.
Крім того, запропоновано 2,17 млн. ​​МВт-год електроенергії з графіком поставки з 0:00 до 7:00 за стартовою ціною 1 тис. грн. за МВт-год, кількість лотів – 1,5 тис.

Які результати, ми з вами бачимо просто зараз. Адже це рекордна кількість продажу електроенергії за останні декілька років. Найбільшими покупцями стали компанії "Синтез Ойл" з групи "Приват" та ДТЕК. Наразі вони потребують найбільшої кількості енергії. Та наступного року ми плануємо вийти на міжнародний рівень.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео