• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Держава
  4. Уряд
  5. Як політики збираються підвищити ВВП в Україні?
Як політики збираються підвищити ВВП в Україні?
  • Українське народне телебачення УНТ
  • 13 квітня 2015, 09:00
  • 159329

Як політики збираються підвищити ВВП в Україні?

Україна попри всі перешкоди іде шляхом змін та реформ. Завдяки введенню нових законів та деструктуризації влади, наші урядовці хочуть підвищити рівень ВВП в Україні.


Низький рівень економіки є проблемою для будь-якої держави. Збідніле населення, зазвичай, не хоче працювати у державі, не хоче купувати національні продукти, якщо в такій ситуації не прийняти відповідних рішень – країна може навіть піти у небуття. Так показує досвід різних держав історія.
Україна попри всі перешкоди іде шляхом змін та реформ. Завдяки введенню нових законів та деструктуризації влади, наші урядовці хочуть підвищити рівень ВВП в Україні.
Сприяти зростанню валовому внутрішньому продукту буде новий проект бюджету на 2016 рік. В рамках цього, урядовці чекають нового перерозподілення коштів, з метою фінансування основних економічних галузей держави.
Щодо посилення економіки, то тут експерти зазначають, якщо ідея нового бюджету втілиться у життя, то сміливо можна чекати підвищення ВВП на 2%, а інфляцію можна буде утримати на рівні 9%, підвищення цін при цьому не сягне вище 12%.

Автор: Українське народне телебачення УНТ

Важливе

    • 27.08.2025

    Бездіяльність Гостомельської військової адміністрації: журналісти звернулися до Президента і КОВА

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє