Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Кабінет міністрів хоче відправити у відставку Олександра Кіхтенка

Кабінет міністрів хоче відправити у відставку Олександра Кіхтенка
212758 ПЕРЕГЛЯДІВ

Донеччина залишиться без свого теперішнього голови військово-цивільної адміністрації Олександра Кіхтенка. Кабінет міністрів надіслав подання Петру Порошенко на звільнення управлінця Донецької області


Донеччина залишиться без свого теперішнього голови військово-цивільної адміністрації Олександра Кіхтенка. Кабінет міністрів надіслав подання Петру Порошенко на звільнення управлінця Донецької області.
Основна причина – зрив побудови фортифікаційних споруд. Нагадуємо, що на даний момент ведеться будування оборонної лінії на сході України. Урядовці обіцяли, що українську лінію Маннергейма збудуть у короткі терміни, але робота затягнулася.
Кабінет міністрів України звинувачує у цьому саме голову військово-цивільної адміністрації Донецької області Олександра Кіхтенка.
«Рішення про звільнення Олександра Кіхтенка з посади голови військово-цивільної адміністрації Донецької області було прийнято у п’ятницю, 5 червня, зараз надіслали свою вимогу на розгляд Президенту України», - повідомляє прес-служба Кабміну.
Петро Порошенко ще раніше заявив, що готовий притягнути до відповідальності всіх осіб, що підозрюються у зриві возведення фортифікаційних споруд. Зокрема до відповідальності планують притягнути вище зазначеного губернатора, а також брата колишнього губернатора Донеччини Сергія Тарути.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео