Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Уряд: «не допустимо третього Майдану»

Уряд: «не допустимо третього Майдану»
53279 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як вже повідомлялося раніше, в Україні з’явився активістський рух, що позиціонує себе, як «Майдан 3.0»


Як вже повідомлялося раніше, в Україні з’явився активістський рух, що позиціонує себе, як «Майдан 3.0». Активісти висунули ряд протестів і вимог. Проте, свої позиції «революціонери» швидко здали.
"Нові майданівці" тепер також стануть персонами нон-грата для в’їзду на територію України.
Глава СБУ Валентин Наливайченко повідомляє, що Рустама Ташбаева, який був визнаний організатором провакационного руху, спрямованого на відокремлення громадян країни, а також підрив репутації законної влади, депортували з України із забороною на право в’їзду.
Більше того, стала відома інформація, що підтверджує фінансування так званих свідомих громадян з боку ЛНР і ДНР. Очевидці відразу звернули увагу на неприродну поведінку революціонерів.
Самооборона Майдану, яка вчасно відреагувала на провокаційні дії і несанкціоновану акцію протесту, продовжує свою роботу і до цього дня.
Самого ж організатора, громадянина іншої держави планують видворити з України без права в’їзду до нашої держави.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео