Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

ГПУ заарештувала майно Захарченка

ГПУ заарештувала майно Захарченка
26711 ПЕРЕГЛЯДІВ

Колишній міністр внутрішній справ Віталій Захарченко на даний момент перебуває у розшуку


Колишній міністр внутрішній справ Віталій Захарченко на даний момент перебуває у розшуку. Проти можновладця часів Януковича на даний момент відкрито чотири кримінальних провадження. З трьох з них вже оголошено підозру. Зокрема, екс-чиновника звинувачують у перевищенні службових повноважень, які призвели до масових жертв. На совісті колишнього міністра – вбивства та викрадення митінгуючих на Майдані. Крім того, майно, яке чиновник «нажив» за часів правління Януковича вважається незаконно привласненим.
Незважаючи на те, що Центр протидії корупції вважає, що справу Захарченка «зливають» - ГПУ оприлюднила захід, який направлений на повернення загарблених статків.
На даний момент ГПУ повідомила, що заарештовано приватний будинок у Донецькій області у селі Доля під Волновахою, чверть квартири у Києві, а також заарештовано гроші на банківських рахунках екс-міністра.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео