Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Арсеній Яценюк хоче припинити виплати боргу

Арсеній Яценюк хоче припинити виплати боргу
212836 ПЕРЕГЛЯДІВ

«З наступного тижня ми хочемо припинити виплату наших боргів», - про це відкрито заявив Арсеній Яценюк


«З наступного тижня ми хочемо припинити виплату наших боргів», - про це відкрито заявив Арсеній Яценюк. Він наголошує на тому, що такий хід подій можливий у тому випадку, якщо чотири приватних кредитори не дадуть згоду на реструктуризацію боргу.
Процес даної процедури обговорюється вже досить давно, проте видимих зрушень – поки що немає. Зовнішній борг України все ще не реструктуризовано і разом з цим кредитори вимагають виплати коштів.
«Києву потрібні гроші на боротьбу з реальним агресором. Чому саме зараз ми повинні виплачувати відсотки по кредитам, які набрав колишній уряд разом з Януковичем? Наша позиція тверда: ми припинимо виплачувати кошти, якщо весь наш зовнішній борг не буде рестуруктуризовано», - зазначив прем’єр-міністр.
Арсеній Яценюк також повідомив про те, що на даний момент МВФ дав час для створення нових законопроектів, щодо способу виплати боргу. Мова йде саме про реструктуризацію.
«Український бюджет і всі ми українці не потягнемо виплату боргу і посилення обороноздатності. Ми так жити не будемо», - завершив політик.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео