• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Держава
  4. Верховна Рада України
  5. Ляшко хоче відправити у відставку Шокіна
  • Українське народне телебачення УНТ
  • 17 серпня 2015, 08:41
  • 26745

Ляшко хоче відправити у відставку Шокіна


Як написав на своїй сторінці у Фейсбуці лідер Радикальної партії Олег Ляшко, генпрокурор Шокін наразі робить все, аби зірвати проведення реформ в органах прокуратури та полишити недоторканною прокурорську годівничку.

Саме це й зумовило голосувати Радикальну партію проти призначення Шокіна генпрокурором та збирати підписи два місяці тому за те, щоб відправити у відставку генерального прокурора, коли той, за словами Ляшка, дав можливість втекти Клюєву.

За словами Ляшка, наразі мається 122 підписи. Але, як пише Ляшко, «Солідарність», Народний фронт та «Батьківщина» кількістю своїх підписів показали, що не хочуть відставки Шокіна, тож вони теж несуть відповідальність за корупційні схеми в прокуратурі.

Ляшко також підкреслює, що бажання президента мати «карманного» прокурора, що буде виконувати його накази — зрозуміле. Але це дискредитує сам процес реформування органів прокуратури в очах громадськості. Тож Ляшко збирається ще раз звертатися до Порошенка з проханням позбавити Шокіна посади.

Автор: Українське народне телебачення УНТ

Важливе

    • 27.08.2025

    Бездіяльність Гостомельської військової адміністрації: журналісти звернулися до Президента і КОВА

    • 01.11.2025

    Точно влучає по ворогу батальйон «Жнець» 23 ОМБр

    • 01.11.2025

    23 ОМБр дякує волонтерам за підтримку військовослужбовиць

    • 31.10.2025

    СБУ заочно повідомила про підозру трьом колаборантам з Луганщини, які сприяють ворогу в окупаційній «митниці» рф

    • 31.10.2025

    СБУ заочно повідомила про підозру трьом колаборантам з Луганщини, які сприяють ворогу в окупаційній «митниці» рф

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє