Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Які законодавчі зміни будуть проваджені ВРУ?

Які законодавчі зміни будуть проваджені ВРУ?
79850 ПЕРЕГЛЯДІВ

Підкатегорія «закони» у медіа-ресурсі є особливою для журналістів, які пишуть на дану тему, для людей, обізнаних у цій сфері, а також для простих громадян

Підкатегорія «закони» у медіа-ресурсі є особливою для журналістів, які пишуть на дану тему, для людей, обізнаних у цій сфері, а також для простих громадян, які цікавляться тим, що ж нового можуть урядовці запропонувати державі. Особливим даний розділ робить те, що точно кожного тижня у сесійній залі ВРУ приймаються нові законопроекти. І хоча на календарі кінець робочих днів – для депутатів починається робота над змінами до бюджетного кодексу.
На порядку денному стоїть рішення: чи потрібно розширювати повноваження органів місцевого самоврядування у плані перерозподілу бюджетних коштів. Нагадуємо, що за реформою децентралізації держави права, щодо обороту бюджету передаються саме місцевим громадам, але як зазначають експерти, без впровадження відповідної законодавчої бази дана реформа може залишитися «половинчастою».
Окрім розгляду питання, щодо бюджетного кодексу, народні обранці хочуть внести зміни до принципів державної політики у сфері телебачення та радіомовлення. Крайній термін запровадження всіх запропонованих пунктів – День журналіста. Парламентарі хочуть посилити гарантії, щодо захисту професійної діяльності осіб, що працюють у ЗМІ.
Єдиний проект, що сьогодні знову буде відкладено «у довгий ящик» - пенсійна реформа. Депутати вже котре засідання намагаються заблокувати рішення, щодо ухвалення нових змін.
Справа в тому, що за новим законопроектом українцям скасують, так звані, спеціальні пенсії. Міністр соціальної політики вважає, що блокування рішення зараз важливо тим особам, що власне і отримують таку категорію пенсій.

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео