Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Виходити на пенсію стало складніше: відмінили достроковий вихід на пенсію для безробітних громадян

Виходити на пенсію стало складніше: відмінили достроковий вихід на пенсію для безробітних громадян
106434 ПЕРЕГЛЯДІВ

Було вирішено внести зміни до Порядку реєстрації безробітних.

Достроковий вихід на пенсію передбачений для певної категорії громадян України, а саме для громадян, яких звільнили попри власне бажання - було скасовано новою постановою Кабінету Міністрів від 27.05.2015 №334.
Було вирішено внести зміни до Порядку реєстрації безробітних.
Якщо раніше, громадянин України, що був звільнений, через зміну організації виробництва: ліквідацію, реорганізацію, банкрутство, перепрофілювання підприємств, скорочення численності працівників, мав гарантоване право на достроковий вихід на пенсію, то дана Постанова скасовує це право.
Також, норма, яку було виключено передбачала достроковий вихід на пенсію для військовослужбовців, звільнених зі служби в зв`язку із скороченням чисельності, яким в день звільнення залишалося не більш, ніж півтора роки служби. Таке правило діяло за умови реєстрації громадян в центрі зайнятості і відсутності відповідної роботи.
На сьогодні ця зміна задекларувала вихід на пенсію в загальному порядку для вищезазначених громадян.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео