Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Вкладники можуть спати спокійно: термінові депозити будуть повернені

Вкладники можуть спати спокійно: термінові депозити будуть повернені
186219 ПЕРЕГЛЯДІВ

Громадські хвилювання пов’язані з невиплатою термінових депозитів повинні стихнути з підписанням закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів відносно повернення термінових депозитів"

Громадські хвилювання пов’язані з невиплатою термінових депозитів повинні стихнути з підписанням закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів відносно повернення термінових депозитів".
Законопроект було ухвалено Верховною радой 14 травня.
«Стабілізація банківської системи, як гаранта поліпшення фінансовій ситуації в країні, є ключовим питанням для справжнього уряду України», - заявляють народні депутати.
Закон України № 424 - VIII, норми якого обіцяють вкладникам термінових депозитів швидке отримання грошей, як кажуть, на руки.
У зв’язку з ухваленням закону були внесені зміни до Цивільного Кодексу України, а також в "Закон про цінні папери і фондовий ринок", згідно з якими вкладники мають право отримання грошових коштів по депозиту вже по закінченню терміну договору. Слід також зауважити, що умови дострокового повернення грошових коштів за терміновим договором у кожному окремому випадку вирішуються індивідуально і залежать більшою мірою від політики банку і алгоритму вирішення цих питань.
Закон також не відміняє права фізичних осіб на дострокове розірвання кредиту і можливості вибирати: чи залишити гроші на депозитному рахунку або скористатися ними, як особистими коштами, на найбільш вигідних умовах.
Банкіри відмічають ці зміни як позитивні, а також говорять про те, що стабільні фінансові стосунки у сфері депозитів, можуть бути відмінним ресурсом для кредитування і основою для зменшення ставки за кредитами.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео