Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Які реформи потрібні українцям

Які реформи потрібні українцям
212808 ПЕРЕГЛЯДІВ

Творці адміністративно-територіальної реформи стверджують, що її успіх залежить від уряду і його твердої волі

Творці адміністративно-територіальної реформи стверджують, що її успіх залежить від уряду і його твердої волі. Україна потребує реформ, це ні для кого не секрет, проте в реформах, які відбуватимуться безболісно для держави та її громадян.
Опитування населення показало, що проведення адміністративно-територіальної реформи не є для них питанням пріоритетної значущості. Це не означає, що реформа не повинна проводитися зовсім. Це означає, що реформа не повинна проводитися, так би мовити, «наскоком», а має бути чітко спланована. Приведення цієї реформи в дію повинне відбуватися по побудованому алгоритму послідовно і поступово.
Інформаційно-новинні смуги рясніють інформацією про те, що деякі політики виступають проти децентралізації влади і заважають здійсненню реформ. Це не так.
Адміністративно-територіальна реформа потрібна Україні, як країні, що позиціонує себе претендентом на те, щоб бути у складі Європейського союзу. Проте в країнах Європи ця політика проводилася саме таким чином, щоб увійти до сфери життєдіяльності людей легко і без тиску. На думку людей, неодмінно повинно зважати, здійснюючи зміни в державному устрої.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео