Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

В Україні можуть з`явитися трьохрівнева система самоуправління та громади

В Україні можуть з`явитися трьохрівнева система самоуправління та громади
159760 ПЕРЕГЛЯДІВ

Голова ВР Володимир Гройсман на своїй сторінці у Фейсбук написав про те, як будуть відбуватися процеси децентралізації в Україні

Голова ВР Володимир Гройсман на своїй сторінці у Фейсбук написав про те, як будуть відбуватися процеси децентралізації в Україні. Ця тема обговорювалась на раді регіонального розвитку, у якому безпосередньо приймав участь президент Петро Порошенко.
Однією із головних змін буде створення громад – основних одиниць місцевого самоврядування. Прикладом громади можуть бути місто, або їх конгломерація, село, селище.
Планується ввести трьохрівневу систему самоуправління і передати повноваження громадам, а контролювати ці громади має держава і виборці.
Всі ці аспекти мають бути відображені у Конституції. Володимир Гройсман сподівається, що протягом тижня Конституційна комісія узгодить текст змін і відправить його до президента.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео