Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

«Для розробки децентралізації в кожній області працює експертна група», - Геннадій Зубко

«Для розробки децентралізації в кожній області працює експертна група», - Геннадій Зубко
106509 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні в уряді проходить година запитань і основна проблема, яку хочуть виявити політики на сьогоднішньому засіданні – це яким чином проходить децентралізація в Україні

Сьогодні в уряді проходить година запитань і основна проблема, яку хочуть виявити політики на сьогоднішньому засіданні, це яким чином проходить децентралізація в Україні. Нагадуємо, що президент заявив про те, що реформа повинна бути повністю готова до проведення нових виборів до місцевого самоврядування, а саме, до жовтня цього року.
«Ми працюємо над реформою децентралізації», - заявляє віце-прем’єр міністр Геннадій Зубко і додає: «Абсолютно в кожному регіоні зараз працює спеціальна експертна група, яка індивідуально до кожної області розробляє ряд необхідних заходів, що потрібні в ході реалізації реформи децентралізації».
Крім того, політик наголосив на тому, що необхідно ввести в дію ще ряд законопроектів, зокрема, про передачу у повне користування земельних ресурсів місцевим громадам.
«Таким чином, місцеве самоврядування буде самостійно визначати, чи потрібен інвестор регіону і чи потрібно продати землю», - зазначив Геннадій Зубко.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео