Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

МВФ диктує свої умови: у Верховній Раді прийнято 9 нових законів.

МВФ диктує свої умови: у Верховній Раді прийнято 9 нових законів.
159065 ПЕРЕГЛЯДІВ

2 березня стало практично вирішальним в українському законодавстві

2 березня стало практично вирішальним в українському законодавстві. Для того, щоб отримати новий кредит від міжнародного валютного фонду – депутати зібралися на позачергове засідання та прийняли ряд нових законів, «китами» яких, стали зміни у Держ. бюджеті, пенсійна реформа та посилення відповідальності власників банків на рівні держави.
Мета нового кредиту – це стабілізувати гривню та загалом поліпшити економічний стан країни.
Парламентом було розроблено 17 законопроектів, проте прийнято було лише 9.
Першим чином вирішили відмінити оподаткування матеріальної допомоги для біженців Донбасу. Проте, компенсувати кошти у бюджеті у зв’язку з такою відміною – буде підвищення тарифів на газ. Ці надбавки у державному гаманці будуть направлені на виплату субсидій домогосподарствам з низьким доходом.
По-друге, знову реформовано порядок пенсійних виплат: від сьогодні пенсії не будуть отримувати тільки працюючі працівники податкових та фіксальних служб.
По-третє, «Нафтогаз» отримав більше повноважень, для того, щоб боротися з боржниками. Мається на увазі, що газопостачання буде знижено до рівня технологічної безпеки тим підприємствам України, що стабільно не оплачували надання газових послуг.
Крім, того, посилено відповідальність банкірів перед державою: власник фін закладу отримає до 5 років ув’язнення, якщо його дії доведуть банк до банкротства.
І на останок: Верховна Рада підвищила розмір соціальної допомоги дітям, з малозабезпечених сімей. Більше коштів зможуть отримати сім’ї, починаючи вже з 1 квітня.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео