Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Коаліція шокувала ВРУ своєю відмовою

Коаліція шокувала ВРУ своєю відмовою
212094 ПЕРЕГЛЯДІВ

На сьогоднішньому засіданні Верховної Ради України стало відомо, що два політичних об’єднання відмовилися голосувати за законопроекти, що подані з ініціативи Президента України

На сьогоднішньому засіданні Верховної Ради України стало відомо, що два політичних об’єднання відмовилися голосувати за законопроекти, що подані з ініціативи Президента України.
Фракція «Самопоміч» та Радикальна партія Олега Ляшка відмовились від загального голосування за законопроект № 2177. Даний закон передбачає зміни у статті 28 Бюджетного кодексу України, щодо публічного доступу інформації витрат державних коштів.
Головний аргумент такої відмови – це порушення регламенту подання закону на розгляд народним обранцям.
О. Березюк, лідер фракції «Самопоміч» розповідає, що даний законопроект був поданий станом на 23 годину вечора, коли більшість фракцій завершили свою роботу о 22 годині.
Таке подання змін до кодексу урядом він називає «вульгарним» і вбачає у такому поданні – порушення регламенту розгляду закону.
Натомість спікер Володимир Гройсман заявив, що усю процедуру збережено, законодавча ініціатива була запропонована ще 19 лютого, а на повістку дня була винесена 3 березня і усі депутати могли ознайомитися із запропонованими змінами кодексу.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео