Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Експерти розповіли, чому відміна пенсій не врятує бюджет

Експерти розповіли, чому відміна пенсій не врятує бюджет
212040 ПЕРЕГЛЯДІВ

На початку березня стало відомо, що українські пенсії скоротяться на 15%, а разом із цим в цілях пошуку додаткового надходження коштів до бюджету було вирішено підняти тарифи на оплату комунальних послуг

На початку березня стало відомо, що українські пенсії скоротяться на 15%, а разом із цим в цілях пошуку додаткового надходження коштів до бюджету було вирішено підняти тарифи на оплату комунальних послуг.
За свідченням експертів, це тільки посилить зростання соціального незадоволення, а суттєвих результатів, щодо прибутку коштів, нажаль, не дасть.
Щоб виплатити усі борги по комунальним тарифам, слід виплачувати зарплатні та пенсії по 15-17 тисяч гривень. Крім того, координатор кампанії «Зі відповідальну владу» Ігор Курус, наголошує на тому, що депутати приймають лише ті закони, які будуть вигідні лише їм самим.
«Чому вони хочуть урізати пенсії та підняти рівень оплати послуг? Чому знову намагаються заробити за рахунок простих українцях? Вигідніше було прийняти законопроект про повернення валютної виручки у державу чи скоротити не загальні, а персональні пенсії, адже деякі в Україні отримують 20 тисяч гривен пенсії, а дехто 1500. Різниця відчутна» - коментує ситуацію експерт.
Які ж нас чекають наслідки?
За свідченням Куруса, люди просто-напросто перестануть платити гроші за комуналку, адже що тарифи, що ціни у нас мають змогу лише зростати. Виникнуть заборгованості. Тому сьогоднішня «дірка» у 200 млрд гривень може згодом показатися не таким вже і великим боргом.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео