Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Владу в Україні упевнено децентралізують

Владу в Україні упевнено децентралізують
106095 ПЕРЕГЛЯДІВ

Днями в уряді йшла мова про Конституційну реформу в Україні. На порядку денному засідання ВРУ, стояло питання про розширення можливостей влади на місцях та про дозвіл самовільного об’єднання міст та сіл

Днями в уряді йшла мова про Конституційну реформу в Україні. На порядку денному засідання ВРУ, стояло питання про розширення можливостей влади на місцях та про дозвіл самовільного об’єднання міст та сіл.
Як зазначають у парламенті, щоб правильно впровадити реформу, слід створити єдиний центр, щодо ухвалення різних рішень з питань децентралізації влади.
За словами спікера, Володимира Гройсмана – децентралізація дуже важливий крок в історії України, якщо впроваджувати законопроекти, так би мовити «галопом по Європі», то у найближчій перспективі можна дуже і дуже нашкодити політичному здоров’ю країни.
«Сьогодні було висунуто попереднє рішення про створення серед парламентарів команди, що буде займатися вузькою спеціалізацію: вирішенням питань про децентралізацію» - коментує Володимир Гройсман.
Таку групу створять за принципом раніше створеної Президентом України Конституційної комісії.
Керувати новим політичним органом буде спікер ВРУ, а також до складу ввійдуть: віце-прем’єр Геннадій Зубко та заступник голови Адміністрації Президента Віталій Ковальчук.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео