Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Гройсман розповів, як зробити реформи ефективнішими

Гройсман розповів, як зробити реформи ефективнішими
26644 ПЕРЕГЛЯДІВ

Реформи законів України – одна з найобговорюваніших тем сьогодні. Вперше наша держава зіштовхнулася з необхідністю реорганізації законодавства в умовах війни

Реформи законів України – одна з найобговорюваніших тем сьогодні. Вперше наша держава зіштовхнулася з необхідністю реорганізації законодавства в умовах війни.
Спікер Верховної Ради України розповів, що для того, щоб зробити введення змін ефективнішим – треба створити спеціальний план законодавчого забезпечення реформ.
Ініціатива по створенню такого курсу включає в себе 7 блоків, 44 розділи, 305 законів. Вона буде діяти не паралельно, а спільно зі «Стратегією-2020».
Зараз парламентарі активно займаються організацією комісії, що буде слідкувати за впровадженням реформ. Туди ввійдуть депутати від кожної фракції ВРУ.
«Ми спільно з Кабінетом міністрів та Адміністрацією Президента займаємося моделюванням методики і графіка впровадження реформ. Також зараз систематизуємо календар прийняття і розгляду різних рішень у парламенті. Думаю, результат нашої роботи буде позитивним» - розповідає Володимир Гройсман.
Рішення про створення такої комісії вже підтримав Президент України та весь Кабінет Міністрів. В рамках організації плану реформ також хочуть створити команду, що буде займатися питанням децентралізації влади в різних регіонах.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео