Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Церква зливає українську державність

Церква зливає українську державність
132663 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні стало відомо, що УПЦ Московського патріархату юридичним шляхом передала усі права та майно двох кримських єпархій на баланс держави-агресора

Сьогодні стало відомо, що УПЦ Московського патріархату юридичним шляхом передала усі права та майно двох кримських єпархій на баланс держави-агресора.
Українська церква на чолі з митрополитом Онуфрієм вже рік перебуває між «двох вогнів»: за час конфлікту церква не змогла визначитися, на чиєму боці вона перебуває і жодного разу публічно не було висловлено підтримки з боку церкви українських бійців. Слова-словами, а от останні події підтверджують прихильність до російської сторони.
На баланс агресора було переведено 2 кримські єпархії. Депутати побоюються, що в слід за кримськими церквами, юридично перекочують до Росії і єпархії на Донбасі.
Народні депутати України заявили, що УПЦ МП на чолі з Онуфрієм руйнують засади української державності. Зараз вже розробляється план, щодо підтвердження незаконності дій Онуфрія та відкликання майна українських церков до нашої держави. Депутатська ініціатива розробляється у вигляді офіційного звернення до Президента України та наших правоохоронних органів.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео