Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Весна реформ разом з КабМіном: до чого слід готуватися

Весна реформ разом з КабМіном: до чого слід готуватися
106109 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вперше в історії реформи в Україні проводяться спільно з бойовими діями у державі

Вперше в історії реформи в Україні проводяться спільно з бойовими діями у державі. Вперше створюються різноманітні комісії, щоб слідкувати за дотриманням змін у законодавстві і вперше, реформи стосуються не тільки кодексів, а й Головного закону.
Чого слід чекати від нових змін і що власне буде змінюватися?
Головне – це те, що до 11 березня будуть створені різноманітні комісії та групи, які впроваджуватимуть у життя різні проекти. Так, серед них, 19 березня на розгляд Верховної Ради буде поданий закон «Про державну службу». Він розроблявся спільно з міжнародними експертами і є схваленим світовою спільнотою.
Національна рада спільно з фондом Сороса розробили ряд внутрішніх змін, що дасть можливість країні лібералізувати ціни на використання енергоносіїв, реформувати порядок виплат субсидій та дозволити Україні самостійно добувати природній газ.
Щодо адміністративних послуг – то і цю сферу чекає ряд змін: законопроект №2299 покликаний спростити процедуру звернення громадян до місцевої та державної влади через електронну пошту. Крім того, на сайті Президента України буде розміщено функцію створення петицій. Ще одним важливим кроком є публічне відкриття усіх ресурсів, як-от інформація про витрати річного бюджету Міністерства екології.
Речник Адміністрації Президента Дмитро Шимків впевнений, що дані реформи слідують чітко розробленому плану КабМіну, їх введення є поступовим, а перспектива сьогоднішніх нововведень дасть добрі здобутки у мабуйтньому.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео