Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Мер Маріуполя вимагає перекрити кордон з РФ інженерними спорудами

Мер Маріуполя вимагає перекрити кордон з РФ інженерними спорудами
132639 ПЕРЕГЛЯДІВ

Юрій Хотлубей - міський голова Маріуполя, закликає уряд переглянути рішення щодо возведення укріплень на кордоні з Російською Федерацією

Юрій Хотлубей - міський голова Маріуполя, закликає уряд переглянути рішення, щодо возведення укріплень на кордоні з Російською Федерацією.
Повертаючись до давнини, можна сказати, що укріплення різними спорудами на кордоні – не новина. Ще з часів Київської Русі кордони держави укріплювали валами проти агресії східних сусідів.
Влаштувати нові «змійові вали» Хотлубей, звісно не пропонує, але акцентує увагу на тому, що потрібно захистити схід України від подальшої експансії.
«Я не кажу про те, щоб у нас будувалася така стіна, як між Ізраїлем та Палестиною. У держави просто на таку споруду немає коштів. Проте, кордон укріплювати треба. Зокрема наше місто знаходиться під загрозою. Якщо бойовикам вдасться його отримати – ми, можна сказати, своїми руками відкриємо суходол до Криму» -каже голова Маріуполя.
На його думку найвигіднішим рішенням буде спорудження легких інженерних конструкцій на транспортних та піших шляхах з Росії до України.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео