Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Депутати ВРУ вважають, що країна має потенціал до змін

Депутати ВРУ вважають, що країна має потенціал до змін
212841 ПЕРЕГЛЯДІВ

У своїй промові Президент України заявив, що країні потрібні зміни, а з тими темпами, як працює ВРУ та взагалі весь уряд швидко привести реформи до ладу вкрай важко. Тим не менш, депутати вважають, що саме зараз у них, народних обранців достатньо політичної волі, щоб провести всі необхідні зміни.
«Я вважаю, що саме зараз ВРУ має достатньо політичної волі, щоб запровадити все те, що було заплановано урядом і зокрема Президентом України», - розповідає депутат від партії «Блок Петра Порошенка» Світлана Заліщук.
Політик зазначила, що зміни у законодавстві – найкращий показник того, що депутати працюють і мають змогу йти на рішучі, інколи радикальні та непопулярні кроки.
«За цей час я можу виділити, що ВРУ прийняла багато важливих законів, які до цього колишні урядовці навіть не думали впроваджувати, адже ці законопроекти йшли у розріз з їх особистими інтересами. Зараз, думаю, такі люди все одно є у Верховній раді, проте, наша більшість перемогла і тепер в нашій державі є ряд нових антикорупційних законів, введено також нововведення, щодо доступу публічної інформації. Проте, не можна вважати, що разом з впровадженням цих законопроектів країна прийшла до щасливого фінального кінця. Є ще дуже багато роботи, але я думаю, ВРУ не має права не впоратися», - зазначила пані Заліщук.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео