Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Новий проект Конституції готовий на 99%

Новий проект Конституції готовий на 99%
239457 ПЕРЕГЛЯДІВ

«На 99% новий проект Конституції – вже готовий», - повідомляє голова ВРУ Володимир Гройсман


«На 99% новий проект Конституції – вже готовий», - повідомляє голова ВРУ Володимир Гройсман. Тим не менш, політик зазначає, що залишилося вирішити рід технічних питань, якими власне і будуть займатися секретаріат робочої групи з питань децентралізації. Кожна поправка буде розглядатися на засіданні Конституційної комісії.
«Ми хочемо передати на базовому рівні максимум повноважень. Це і є ґрунтовними змінами, адже місцеві громади отримають змогу керувати своїм власним бюджетом і отримають ті повноваження, які слід було надати ще 23 роки тому для нормального розвитку регіонів», - зазначає Володимир Гройсман.
За словами політика, таким чином впроваджується європейська модель самоуправління.
«Місяці роботи з консультантами дали свій результат. Ми вже сформували базовий проект змін до Конституції і думаю, на цьому реформа не зупиниться», - завершив спікер Верховної ради.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео