Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

В Україні штучно стримують реформи

В Україні штучно стримують реформи
132654 ПЕРЕГЛЯДІВ

Уряд невпинно звітує про проведення нових і все більш прогресивних реформ, проте експерти стверджують, що нововведення повинні з’являтися швидне і вступати в силу найближчим часом

Уряд невпинно звітує про проведення нових і все більш прогресивних реформ, проте експерти стверджують, що нововведення повинні з’являтися швидне і вступати в силу найближчим часом.
Чому в Україні стримуються реформи і як це відбувається?
Перш за все, прихід нового парламенту – вже ознаменував час змін, але не слід забувати, що уряд фактично працює з грудня місяця. До всього цього додається кризова ситуація у країні і відсоток людей у ВРУ, які є служителями ще «старої системи». Усі чиновники старої системи не здатні підлаштуватися під нові законодавчі ініціативи, ба більше – вони просто не розуміють механізмів існування нового суспільства.
Окрім об’єктивних причин, існує ряд суб’єктивних приводів до гальмування проведення реформ, а саме корупція, яка нікуди в принципі ще не ділася, а також недовіра народу до нових законодавчих актів.
На думку Валерія Пекара, викладача Києво-Могилянської бізнес школи, зараз політики мають приймати непопулярні рішення. «Нашим урядовцям треба в першу чергу відчути рішучість у прагненні змін, а також поставити себе не як чиновників, що думають лише про наступні вибори, а як державотворців, які хочуть змін для своєї Батьківщини.» - каже експерт.
Крім того, Валерій зазначає, що саме зараз, незважаючи на умови війни, треба покінчити зі старою системою: не займатися політичною пропагандою, посилити міри боротьби з корупцією, а також розгорнути цілий ряд медійних заходів для популяризації законопроектів серед простих громадян.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео