Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Рада введе карну відповідальність за контрабанду

Рада введе карну відповідальність за контрабанду
159214 ПЕРЕГЛЯДІВ

2012 рік. Часи «покращення» в Україні. Скасовано кримінальну відповідальність за перевезення контрабандного товару, натомість введено порядок штрафування за виявлення того, чи іншого виду продукції

2012 рік. Часи «покращення» в Україні. Скасовано кримінальну відповідальність за перевезення контрабандного товару, натомість введено порядок штрафування за виявлення того, чи іншого виду продукції.
Сьогодні СБУ звернулася з прямим проханням до Президента України та Верховної Ради – ввести кримінальну відповідальність за перевезення контрабандної продукції. Як наголошує перший заступник голови СБУ, Юрій Артюхов, зараз слід сконцентруватися на тому факті, що контрабанда – це не просто нелегально привезений товар в Україну. Він натякає на те, що були зареєстровані випадки вивозу історичних цінностей та антикварних коштовностей з України.
«Проблема контрабанди залишається дуже гострою в Україні. СБУ буде раз за разом звертатися і до парламенту, і до Президента України, щоб повернути кримінальну відповідальність за перевезення нелегальних речей. Нехай зараз повністю на законодавчому рівні не можливо скасувати ініціативу 2012 року, проте, якщо ВРУ введе часткову кримінальну відповідальність, бодай на перевезення підакцизних товарів - це вже буде великий поступ, який прокладе шлях до тотального введення ініціюючого закону». – коментує Артюхов.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео