Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Херсонщині 7 посадовців державної лісової охорони притягнуто до відповідальності за порушення вимог фінансового контролю

На Херсонщині 7 посадовців державної лісової охорони притягнуто до відповідальності за порушення вимог фінансового контролю
189809 ПЕРЕГЛЯДІВ

Органами прокуратури області забезпечено участь у розгляді протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, стосовно 7 посадовців державної лісової охорони, які всупереч ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» порушили вимоги фінансового контролю, зокрема, невчасно подавали щорічні декларації.

Постановами суду вказаних осіб визнано винними у вчиненні правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 172-6 КУпАП, та накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафу. На цей час рішення суду набрали чинності та виконанні.

Окрім того, за поданням прокуратури області, керівництвом Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства з метою з’ясування причин та умов, що сприяли невиконанню положень антикорупційного законодавства, проведено службове розслідування, за результатами якого цих осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Пресслужба прокуратури Херсонської області

 

 

 

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення