Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Повідомлено про підозру чоловіку, який незаконно укладав договори з державними установами задля власного збагачення

Повідомлено про підозру чоловіку, який незаконно укладав договори з державними установами задля власного збагачення
4356 ПЕРЕГЛЯДІВ
За процесуального керівництва Великоновосілківського відділу Красноармійської місцевої прокуратури мешканцю Великоновосілківського району повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених  ч. 1 ст. 190 (шахрайство) та ч.ч. 1, 3, 4 ст. 358 (підроблення та використання підроблених документів) КК України.
 
 
У ході досудового розслідування встановлено, що упродовж 2017-2019 років зловмисник, достовірно знаючи про зобов’язання бюджетних установ та організацій укладати договори на придбання товарів та послуг лише з офіційно зареєстрованими підприємцями, ввів в оману посадових осіб Великоновосілківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, Великоновосілківського професійного ліцею та Шахтарської сільської ради щодо наявності у нього свідоцтва ФОП.
 
 
Зловживаючи довірою посадовців, чоловік незаконно уклав із вказаними замовниками 62 договори купівлі-продажу будівельних товарів, на підставі яких незаконно отримав бюджетні кошти на загальну суму понад 133 тис грн.
 
Досудове розслідування триває.
 

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення