Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

ТИШУ НА ДОНБАСІ ПОРУШЕНО

ТИШУ НА ДОНБАСІ ПОРУШЕНО
182655 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент України Володимир Зеленський під час прес-брифінгу у лікарні «Охмадит» пояснив чому все ще чути постріли на Донбасі.

Президент наголосив на тому, що вогонь на кордоні припинено і наразі мирна угода діє, проте факт існування пострілів не заперечував, назвавши їх одиничними: «...тому що у нас 400 із гаком кілометрів лінії розмежування, і проконтролювати все дуже складно».
З 27 липня Україна повністю дотримується режиму припинення вогню, проте, як повідомляє командувач операції Об’єднаних сил Володимир Кравченко, бойовики ЛНР та ДНР неодноразово порушували домовленість.
Президент відреагував на ситуацію, сказавши, що наразі мир залежить від російської сторони, адже Україна повністю припинила бойові дії, але буде відповідати у разі серйозної агресії.

Теги: Інформаційне агентство

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення