Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Віддаючи данину пам’яті загиблим захисникам України, співробітники Служби судової охорони заступили на службу, розмістивши на однострої соняхи

17744 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 29 серпня, Україна вшановує пам’ять своїх синів і доньок, які полягли за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.
Віддаючи данину пам’яті загиблим, в усіх територіальних управліннях Служби судової охорони співробітники заступили на службу з охорони об’єктів судової влади, розмістивши на однострої символ Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни – сонях.
Також в усіх областях України керівництво та особовий склад територіальних управлінь Служби судової охорони разом с представниками органів місцевої влади, учасниками бойових дій взяли участь у заходах з вшанування пам’яті загиблих захисників України: поклали вінки і квіти до пам’ятників і монументів.

Теги: Служба судової охорони,ССО ,судова охорона

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео