Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Відносини України й Угорщини: Чи буде потепління?

Відносини України й Угорщини: Чи буде потепління?
16172 ПЕРЕГЛЯДІВ

Лід між Україною та Угорщиною розтане тоді, коли обидві сторони підуть на компроміси. Порозуміння буде залежати не лише від столиці України, а й від Будапешта.

Про це повідомив Дмитро Кулеба в інтерв'ю Радіо Свобода. Тим самим прокоментувавши свій допис у соціальних мережах від 2 вересня про готовність України виправити ситуацію.

Кулеба сказав, що Україна вже працює над подоланням подразника, і тепер все залежить від Угорщини. Нагадаємо, що непорозуміння між Угорщиною та Україною виникли у 2019 році після ухвалення Верховною Радою закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Тоді в Угорщини виникли спірні питання щодо цього закону, але уладнати їх дипломатичним шляхом так і не вдалося. Поточного року Кулеба відвідав Будапешт, де повідомив угорським колегам, що українська сторона готова владнати спірні питання й роздивитися позицію Угорщини щодо ухваленого закону.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення