Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Гарькавий Ілля : популяризація спорту в Дарницькому районі

Гарькавий Ілля : популяризація спорту в Дарницькому районі
124526 ПЕРЕГЛЯДІВ

07 жовтня 2020 року Гарькавий Ілля відвідав один із спортивних клубів Дарницького району та мав можливість бути присутнім на тренувальних спарингах із кікбоксингу.

Гарькавий Ілля : Спортивні змагання і обмін досвідом


О 19:00 розпочалось тренування. Перед виходом на ринг, спортсмени самостійно вжили засобів екіпіровки та в парах відпрацювали удари й захист. Тренер має відомості про професійні дані кожного зі своїх спортсменів. Тож перед спарингом, відповідно до рівня підготовки боксерів, вікової та вагової категорій, їх розподілили на пари. Тренувальні бої відбулись у кілька раундів. Кожен боксер продемонстрував свої навички та рівень професіоналізму. Мета заходу полягала в обміні досвідом у бойовій практиці та популяризації спорту. Даний спаринг став своєрідною підготовкою до змагань на вищому рівні. Гарькавий Ілля сподівається, у майбутньому спортсмени братимуть участь у всеукраїнських турнірах та захищатимуть Україну на міжнародних змаганнях.

                                              Гарькавий Ілля

Гарькавий Ілля : прихильник спорту


Гарькавий Ілля щиросердечний шанувальник спорту та здорового способу життя. Активіст вкладає сили в розвиток і функціонування спортивних клубів і товариств. Він запевняє: «Насправді, дуже багато дітей, і дівчат, і хлопців, зараз захоплюються бойовими мистецтвами – це не може не радувати. Ми маємо піклуватись про здоров’я майбутніх поколінь нашої держави».
Громадський діяч привітав тренера та спортсменів і побажав успіхів у спортивних досягненнях. У подарунок бійцівський клуб отримав новий спортивний інвентар.
Гарькавий Ілля турбується про формування спортивної свідомості в Дарницькому районі. Він продовжує підтримувати спортсменів та закликає всіх приєднатись до співпраці!

                                            Гарькавий Ілля

Теги: Вибори Київська міська рада,Ілля Гарькавий,Дарницький район,Київська міська рада,Гарькавий Ілля Ігорович

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення